14 Comments

  1. Przejeli netflixa dozucili do swojej oferty i wciskaja ludzia drozej. A ja was prosze nawet tego spotu reklamowego dobrze nie nagrali, nie slychac pytan gosci. Widac ze od strony technicznej nie maja pojecia za co sie wzieli brak im rowniez fachowcow, specjalistow a nawet podstawojej wyobrazni (nie chcialem o doswiadczeniu wspominac)wiec z jakosca usligi bedzie roznie ale wiadomo operatozy konorkowi "byle zrobic siano" . Nic dobrego Nas (klientow) tu nie czeka. Bedzie Zero dostepu do Boga, bez boga nie nigdy nie bylo na swiecie duzej i debraj tv bez Boga a posiadajac moje dozwiadczenie wiem co mowie
    Oj. Dr. Tadeusz Rydzyk

  2. Jeżeli ma to być wersja dla niedosłyszących – to poproszę o tłumacza języka migowego. Oto przykład jak nie robić reklam: muzyka na maxa, a modulacja na -10. Może zamiast robić reklamy uprawiajcie lepiej pietruszkę? Mniej będzie głowa boleć!

  3. Bardzo fajnie że coś takiego powstaje jestem za, ale na ten moment jest słabiutko jeśli chodzi o kanały tv no niestety, ale ipla na ten moment jest dużo bogatsza w kanały i w ogóle , oczywiście to dopiero początek i zapewne z czasem dojdą nowe kanały ja jestem za pakietem sport kanały: Eurosport 1 i 2, kanały sportowe nc+ ewentualnie kanały sportowe eleven jeżeli to będzie to na 100% kupuje pakiet, ale na ten moment no jest słabo, ale powodzenia czekam na nowe kanały z niecierpliwością.Jestem trochę zaniepokojony cenami 30 zł za pakiet mini w którym wcale nie jest jakiś super to zdecydowanie za dużo jak w ipli najdroższy pakiet jest za 20 zł chyba że się mylę, ale tam pakiety są po 5zł, 10 zł, 20 zł zależy czy jesteś w cyfrowym polsacie czy nie to masz tam zniżki, a tutaj najtańszy pakiet 30 zł podstawowy 45 zł zdecydowanie za dużo!!!!!.

  4. Usługa ciekawa, pomyślcie jednak o osobach z ofertą na kartę. Jeśli nie możecie z doładowania to może osobna opłata? Oczywiście w granicach rozsądku.

Comments are closed.