ARTIK YETER! BU KEZ WITCHER 3 ÖVMÜYORUM!!!CUMARTESİ GÜNÜ YAYIN VAR!
YAYIN ADRESİ:
6 NİSAN 18:00 (her like bir beğeni, her beğeni de bir takip falan filan…)

konuklar: wtcn, uthenera, kendine müzisyen

Video açıklaması:

Bugün YETER diyorum! DUR diyorum! ve Witcher 3’ü övmüyorum len artık övmüyorum! Ohh be.

Video sonu spoiler’ı:

Witcher 2’nin Steam fiyatı 31 TL, indirimde 5 TL’ye düştüğünü gördü bu gözler. Eğer Witcher evrenine giriş yapmadıysanız on numara fırsat size. Oyun hem Türkçe hem de hala daha efsane gideri var. Açık dünya yapıyı sevmiyorsanız sıkıntı değil. Witcher 2’nin öyle devasa dünyası yok. Ufak ufak farklı lokasyonlarda geçiyor oyun. Yan görev yapmak zorunda değilsiniz.

Üstelik Türkçe. Konuşmalar vs. falan gayet akıyor.

Yani fırsat ayağınıza geldi. RPG sevmeyen, açık dünyadan hoşlanmayan, PC’si kaldırmadığı için bulaşmayan; bu yüzden de Witcher 3’e uzak duran arkadaşlar, Witcher 2 ile dünyaya güzel bir giriş yapabilirler!

#witcher #eniskirazoğlu #oyun

41 Comments

 1. CUMARTESİ GÜNÜ YAYIN VAR!

  YAYIN ADRESİ: https://www.facebook.com/eniskirazoglucanli

  6 NİSAN 18:00 (her like bir beğeni, her beğeni de bir takip falan filan…)

  konuklar: wtcn, uthenera, kendine müzisyen

  Video açıklaması:

  Bugün YETER diyorum! DUR diyorum! ve Witcher 3'ü övmüyorum len artık övmüyorum! Ohh be.

  Video sonu spoiler'ı:

  Witcher 2'nin Steam fiyatı 31 TL, indirimde 5 TL'ye düştüğünü gördü bu gözler. Eğer Witcher evrenine giriş yapmadıysanız on numara fırsat size. Oyun hem Türkçe hem de hala daha efsane gideri var. Açık dünya yapıyı sevmiyorsanız sıkıntı değil. Witcher 2'nin öyle devasa dünyası yok. Ufak ufak farklı lokasyonlarda geçiyor oyun. Yan görev yapmak zorunda değilsiniz.

  Üstelik Türkçe. Konuşmalar vs. falan gayet akıyor.

  Yani fırsat ayağınıza geldi. RPG sevmeyen, açık dünyadan hoşlanmayan, PC'si kaldırmadığı için bulaşmayan; bu yüzden de Witcher 3'e uzak duran arkadaşlar, Witcher 2 ile dünyaya güzel bir giriş yapabilirler!

  #witcher #eniskirazoğlu #oyun

 2. ARKADAŞLAR OYUNU STEAM (WİTCHER 2) ÜZERİNDEN İNDİRDİM FAKAT TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VERMESİNE RAĞMEN TÜRKÇE SEÇENEĞİNİ BULAMIYORUM BİRİSİ OYUNU TÜRKÇE NASIL YAPARIM YÖNLENDİREBİLİR Mİ???

 3. Abicim cok zor degil yahu iki farkli bolume baglamak. if(relations.calculate()){load.level3();} else load.level_alternate(); // Coder esprisidir.

 4. WITCHER 2 aldım senden ötürü
  ama bilgisayar kasıyo
  oynayamıyorum
  2:22 de sen de diyorsun
  "En düşük ayarlarda oynadım"
  Bundan düşük ayar mı olur
  kaç yılında oynadın sen bu oyunu
  O zamanlar için normal kasması
  ama 2019 olmuş yıl
  bizim pc oyunu oynatamıyor
  Yeter ulan Artık!

  benimde hayvan gibi bir bilgisayarım olsun Yeter!
  bende istiyom
  oyun oyanamak,
  yeni oyunları açmasına gerek yok
  çok şey istemiyorum
  AMİN!

 5. Witcher 2'de kasmasının sebebi o değil bende 1080 ti var geçen indirdim 2kda yine kastı. Gta iv gibi herifler oyunu resmen emülatörden oynatıyor.

 6. abim videoda video beğenin diye belirtirsen çok sevinirim çünkü ben hep izliyom dalınca beğenmeyi unutuyom 🙂 <3 adamsın abi

 7. Hocam ubisoft 2009 yılında the saboteur adlı oyun yaptı ama tutmadı niye tutmadı onun hikayesini bi vidro çekersen sevinirim
  Arkadaşlar beğeninde görsün enis abi

 8. beyler bayanlar bugün farketti witcher serisi büyük indirimde witcher 2 5 tl wicher 3 15 tüm seri 24 tl hemen alın ben aldım bile
  (artık 22 tl)

 9. İngilizce öğrenmek için bir video yapar mısın oyuncular için en önemli konulardan biri bu. B1 İngilizcem var ama anlayamıyorum çoğunluğu. (Tabi oyundan oyuna değişiyor bazı oyunlarda çok basit dil bilgisi kullanılıyor genelinde.)
  Bir çok insan vardır böyle veya daha kötü ingilizcesi olup ta anlamaya çalışan anlayamayan ve ne yapacağını bilmeyen.

 10. Ekran kartını yenileneyene kadar grafiklerin hakkını veriyim diye (720p low 30fps şuan) witcher 3'ü oynamıyordum, bilin bakalım şuan torrentte ne iniyor ?

 11. Oyun'un bir yerinde iş birliği için Vernon Roche veya Iorveth arasında seçim yapmam gerekmişti. O zaman çok kararsız kalmıştım,ama sonunda Roche'u seçmiştim ve oyu'nun sonuna kadar onunla beraber ilerledik.

Comments are closed.